Konstruktīvā palīdzība īpašiem bērniem

Vecāki un speciālisti izvēlās stratēģiju, sastāda koriģējošu programmu un sāk to realizēt. Jo ātrāk vēcāki sāk risināt situāciju, jo labākais ir rezultātsbērnam.

Kādi speciālisti ir nepieciešami Kompleksa palīdzībai?

  1. Bērnu psihiatrs. Tas ir izejas punkts bērna reabilitācijā. Tieši šīs speciālists nosaka precīzu diagnozi un taisa prognozi. Tieši no pareizās diagnozes ir atkarīga kā medikamentu, tā arī bez medikamentu ārstēšanas efektivitāte.
  2. Klīniskais psihologs. Speciālists nodarbojas ar bērna izglītojošu sfēru, kā arī palīdz koriģēt bērna uzvedību. Mūsu centra psihologs strādā delikāti, izmanto paņēmienus,izejot no katra bērna stiprām pusēm un resursiem.
  3. Logopēds. Īsteno palīdzību runas attīstībā un nostādīšanā. Īsteno bāzes runas sagatavošanu, vadalogopēdiskās masāžas seansus, mio-vingrināšanas,lomu spēļu seansus. Pielieto pasaku terapijas, mūzikas terapijas elementus, sandplay.
  4. Speciālais pedagogs. Izstrādā bērnam izglītošanas programmu, ņemot vērā bērna spējas un individuālās īpašības. Attīsta sīku un vispārēju motoriku, vada matemātikas nodarbības, iepazīstina ar apkārtējo realitāti, literatūru, dabu.
  5. Masieris. Darbs ar ķermeni autistiemir ļoti svarīgs. Roku, plaukstu, mugurējas un priekšējas kakla daļas sasprindzinājums bieži traucē mācīties. Atslābināšanas ļoti labi ietekmē uz nervu sistēmu, noņem bērnam nervu uzbudinājumu.
  6. Jūsu bērniem ka palīgmetodes ļoti noderīgas iranimaloterapija (terapija ar dzīvnieku palīdzību): delfīni, zirgi, suņi, kaķi.

Bērnu centrā „Karamellīte” vienu reizi nedēļāsāk strādātspeciālisti ar Kompleksa programmu. Mēs izmantojam jaunu pieeju un ievedam ar mūsu speciālistiem izstrādātu komunikācijas metodiku.

8:30 - 9:00 adaptācija

9:00 - 9:40 logopēds (individuālā nodarbība)

9:45 - 10:20 psihologs (individuālā nodarbība)

10:20 - 11:50 pārtraukums (fitoterapija)

11:55 - 12:35 socializācija (nodarbība grupā)

12:40 - 13:20 dzīvnieku terapija (terapija ar dzīvnieku palīdzību)

Maksa par dienas nodarbību – EUR 70 (grupā ir 4 bērni)

Masieris pēc iepriekšējā pieraksta (samaksa tik aprēķinātā atsevišķi atkarībā no seansu skaita)

Bērni – tā ir dāvana, jo ar viņa piedzimšanu pieaugušais cilvēks saņem caurlaidi bērnu pasaulē. Bērni ar autismu domā ar tēliem, viņu pasaule – ir juteklisku pārdzīvojumu, intuīcijas un biežineordināru spēju pasaule.

Daudzi no mums jau ir iemācījušies saprast viņu valodu uz kļuva viņiemtuvāk, bet mēs piedāvājam iemācīt bērnus saprast mūsun dzīvot kopā, tas arī ir mūsu pieejas un socializācijas būtība.

Kā mūs atrast

Esiet laipni gaidīti pēc adreses:

Rīga, Stirnu iela 13a

Tālruņi: +371 29168887; +371 27074894 (priekš sms)

E-mail: info@karamelka.lv

Skatīt mapē