Apguvām valodas

Latviešu un angļu valodas.

Valodu zināšanas bērniem paliek aizvien vairāk pieprasītās. Bērnu un pusaudžu vecumā valodu apguve notiek vieglāk pateicoties tam, ka bērns ir atvērts, bet prasa no pasniedzēja delikātu un interesantu darbu. Kontaktējoties ar bērniem, pasniedzēji paši kļūst par bērnu spēļu dalībniekiem.

Spēļu tehnoloģijas izmantošanas efektivitāte – ir sen atzīts fakts, tāpēc svešvalodu apguves metodiku izmantošana, kas paredz spēles, ļauj padarīt valodu apguves procesu ne tikai efektīvu, bet arī vieglu.

Svešvalodu pasniegšana bērniem prasa no pasniedzējiem ne tikai īpašu profesionālo sagatavošanu, bet arī spēju ieinteresēt mazos skolēnus, izveidot ar viņiem kontaktu. Karamelītes pasniedzējiem ir pieredze strādāt ar bērniem un viņi ir gatavi apveltīt bērnus ar rūpēm un mīlestību.

Kādā vecumā vieglāk apgūt valodas?

Mazo bērnu lielākā daļa apgūst svešvalodu diezgan viegli. Daudzi bērni burtiski par dažiem gadiem apgūst spēju saprast citus un brīvi izteikties svešvalodā.

Kāpēc bērniem ir vieglāk apgūt valodas nekā pusaudžiem un pieaugušiem?

Atbilde daļēji slēpjas smadzeņu darbības atšķirībā dažāda vecuma cilvēkiem. Faktiski bērnu smadzenes ir „pielāgotas”, lai mācītos valodas. Zīdaiņa smadzenes satur miljardus nervu šūnu un miljoni no tām atbild par runu un valodu. Kad zīdainis dzird dzimto valodu, saiknes starp attiecīgām nervu šūnām pastiprinās.

Lielākā daļa no saiknēm, kas atbild par valodu un runu, veidojas smadzenēs līdz 10 gadiem. Pēc šī vecuma apgūt svešvalodu grūtāk tāpēc, ka smadzenes jau ir „saistītas” ar to valodu, kuru bērns ir apguvis kā pirmo valodu.

Bērnu apmācība var kļūt par efektīvu un izglītojošu kursu. Nodarbības maziem bērniem notiek spēļu formātā, bērni dzied dziesmiņas, mācās dzejoļus, mācās lasīt un rakstīt. Labs noskaņojums un prieks tiks nodrošināti!

Kā mūs atrast

Esiet laipni gaidīti pēc adreses:

Rīga, Stirnu iela 13a

Tālruņi: +371 29168887; +371 27074894 (priekš sms)

E-mail: info@karamelka.lv

Skatīt mapē